Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka :

Çankırı Kaya Tuzumuz Gerçek mi?
Tuz Madenlerinde Kaya Tuzlarının saflık derecesine göre damarları vardır. Bizim Tuzumuz en saf kristal haldeki tuzlardır.
 Killi Damar; Tuzun içerisinde bol miktarda kil vardır. Tuz Killi olduğunundan gri ve siyah renktedir. Bunları Killi Banyo Tuzu ve Tuz Lambası Üretiminde kullanmaktayız.
Hafif Killi Damar; Bu Tuzlar Beyaz olmakla birlikte içerisinde kil çok az mevcuttur. Bu Tuzlar Göllerde bekletilip tamamen beyazladıktan sonra sofra tuzu ve Tuz Lambası yapımında kullanılmaktadır. Piyasada yıkanmış çankırı tuzu diye geçmektedir.  ve Bunları uygun fiyatlara alabilirsiniz. Bazı çankırı kaya tuzu satıcıları bu ürünleri saf kristal kaya tuzu diyede satmaktadır. Granül halde aldığınızda şeffaf ve kristal olmadığını göreceksiniz.
Şeffaf Damar; Bu tuz Madendeki en temiz tuzdur. Saf kristal haldedir. Tuzu elinize aldığınızda cam gibi olduğunu göreceksiniz. Biz Tabiathane Doğal Ürünler olarak En kaliteli Şeffaf kristal tuzu yemeklik tuz olarak sizlere sunmaktayız. El yordamıyla madenlerden toplanıp makinelerde granül ve toz hale getirilmektedir. Ve bu işlem sırasında başka bir tuzla karışmamaktadır. Kristal Kaya tuzun daki en iyi fiyat bizdedir. Daha ucuzunu bulursanız lütfen test ediniz. Biz Kalitemizi sizlerin değerli yorumlarına borçluyuz. Rafine Edilmemiş %100 Doğal Çankırı Kristal Kaya Tuzudur.

www.biribirine.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .biribirine.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Tabiathane Doğal Ürünler

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor