Giriş Yap Üye Ol
{{sepetUrunler.length}}
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

VİTAMİN E 50 ML

Ürün yorumu yok
{{anaFiyat}} TL
{{indirimliFiyat}} TL

Mağazaya özel 150 TL ve üzeri ücretsiz kargo

En geç 24 Haziran tarihinde kargoya verilir
{{ (varyantlar|filter:{pid:flt.id}:true)[0].grup }} Seçiniz
Adet
CİLT BAKIMINIZDA ORGANİK ÜRÜNLER
 

Cilt bakımı pek çok kişinin titizlikle gerçekleştirdiğigünlük yaşantımızda vazgeçilmez bir uygulamadır. Birbirinden farklı onlarcaçeşit ürün arasından doğru cilt bakım ürünün seçmek ise oldukça zor olmaktadır.Kozmetik ve bakım sektörü ürünleri genellikle ticari amaçlar ile üretilmekteolup içeriğinde kimyasal insan sağlığınave çevreye zarar verebilecek ürünler kullanılmaktadır. Mindivan ürünleri isetamamen doğal ve organik bir şekilde üretilmekte olup firma vizyonumuz olarakmüşterilerimize daima en güvenilir ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Ürünlerimizikendi son teknoloji laboratuvarlarımızda pek çok farklı test üzerindengeçiriyor ardından uzun araştırmalar ile bakım ürünlerini sunuyoruz. Kendineözel birbirinden farklı kişisel bakım yağları ile sizlerde günlük olarak gönülrahatlığı ile ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Paraben, silikon, sülfat vebenzeri insan sağlığına aynı zamanda çevreye de zarar verebilecek ürünleritercih etmiyoruz. Kendinize ve ihtiyacınıza en uygun kişisel bakım ürününüseçerken içeriği hakkında titizlikle seçim yapmanız gerekmektedir. Mindivansektörde uzun yıllardır deneyime sahip olmakla birlikte pek çok farklı ülkeyeorganik ürünlerini ihraç etmeye devam ediyor.

Favoriniz Olmaya Aday Ürünler


Mindivan kişisel bakım ürünleri, çevreye de zarar vermeyenürünlerdir. İçeriğinde hiçbir silikon ve paraben tarzı ürün bulunmadığı içindoğaya dost ürünler üretiyoruz. İçeriği gereği yüksek vitamin ve mineraldeğerlerine sahip olan ürünlerimiz bakım rutininizde favoriniz olmaya aday. Alanlarındaprofesyonel kişiler tarafından titiz çalışmalar sonucu üretilen tüm bakımürünlerimiz yüksek kalite prensibi ile satışa sunulmaktadır. Piyasadaki ticariamaçla üretilen ve reklamı yapılan ürünlere nazaran tamamen doğal, organik vebitkisel içerikli olan ürünlerimiz en iyi fiyatlar ve en yüksek kalitegarantisi ile online satış sitemiz üzerinde sizleri bekliyor.

Sektörde Uzun Yıllar Deneyim
Mindivan sahip olduğu geniş ve teknolojik üretim tesisleriile hem detaylı araştırma yapıyor hem de Ar-Ge çalışmaları için her geçen günkendini geliştiriyor. Sizlere sunduğumuz ürünler kullanıcılarından tam notalıyor. İşimizin sırrı ise tamamen doğadan ve bitkilerden ilham alarak sizleriçin en yüksek vitamin ve mineral değerine sahip ürünleri keşfetmektir.

 
Kullanım Şekli:

Kullanım öncesi şişeyi çalkalayınız.
Kaş Bakım Yağı: Özel uygulama pedi ile günde 1 defa
kaş diplerinize yavaş yavaş hareketlerle masaj yapınız.
Uyarı:
Direkt olarak güneş ışığından uzakta, kuru yerde ve ağzı kapalı
olarak ambalajında saklayınız.

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

www.biribirine.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .biribirine.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

KARAGÖZ BİLİŞİM VE YAZILIM TEKNOLOJİLERİ

Mağaza yorumu yok
Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor